Meblar Stone – funkcjonalne meble dla nastolatka.

Ładne meble w delikatnych kolorach czynią wnętrza przyjemnymi w odbiorze, bardziej przytulnymi. Taką moc oddziaływania mają także meble z serii Meblar Stone. Są to młodzieżowe meble, dość jasne, dzięki czemu nie przytłaczają pokoju młodego mieszkańca.

Jest to o tyle ważne, że nastolatkowie mają w swoich pokojach często wiele innych rzeczy, dlatego już same meble dla młodzieży nie powinny być przytłaczające. Jest tak, aby dawać te wizualne miejsce jeszcze na wspomniane inne przedmioty, posiadane przez nastolatka. Meblar Stone swoją lekkość zawdzięczają prostym, zgrabny, formom i jasnemu kolorowi. Bazą wszystkich mebli jest lekko złamana biel. To złamanie bieli sprawia, że nie ma się wrażenia zimna, patrząc na którykolwiek element.

Aby nie były zbyt płaskie i nudne, urozmaicone są przełamującą jednolitość oberżyną. Ma ona jednak formę jedynie akcentu, nie będzie więc kolidować z innymi kolorami mającymi miejsce w pokoju. Nie ma dzięki temu obaw, że tak charakterystyczny kolor nie będzie się dobrze komponował z dotychczasowym wystrojem. W kolekcji Meblar Stone są łóżka, szafy, komody czy półki, jest więc w czym wybierać. Wszystkie meble są bardzo funkcjonalne, zawierają dużo miejsca do własnego działania i przechowywania.

Zobacz na: https://www.las-mebli.pl/meblar-stone-310/

Możliwość komentowania jest wyłączona.