Sygnalizatory brań z centralką i korzyści z ich zakupu

Wędkarze coraz częściej i coraz chętniej kupują produkty takie jak sygnalizatory brań z centralką. Pomagają one nie tylko złowić znacznie więcej ryb, ale przede wszystkim ułatwiają połowy i sprawiają, że stają się one znacznie większą przyjemnością. Czujniki brań zastępują spławiki, zamontowane na wędce wykrywają bowiem każdy ruch żyłki.

Sygnalizują to zazwyczaj wydając sygnały zarówno dźwiękowe, jak też świetlne, jednak model z centralką mają dodatkową zaletę. Otóż sygnał dźwiękowy można odbierać w sporej odległości od wędki, dlatego też spokojnie można odejść od sprzętu i zająć się czymś innym. Każdy wędkarz doskonale wie, jak często zdarza się, że najlepsze branie omija ich w momencie, gdy dosłownie na chwilę oddalają się od ustawionych wędzisk.

Dzięki takim sygnalizatorom żadne branie nie ominie wędkarzy, bez problemu bowiem otrzymają sygnał o wykrytym ruchu żyłki. Oczywiście poza sygnałem wysyłanym na odległość czujniki sygnalizuje także za pomocą diody LED, dlatego też doskonale widać, który zestaw akurat ma branie.

Większość wędkarzy, którzy korzystają z tego typu rozwiązań uważa je za bardzo dobre i nie wyobraża sobie tego, iż mieliby z nich zrezygnować. Oczywiście na rynku jest bardzo wiele różnorodnych modeli, warto więc dokładnie zapoznać się z ich parametrami, aby móc wybrać jak najbardziej idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Jeżeli ktoś chce wypróbować tego typu sprzęty, powinien na początek zdecydować się na zakup jednego czujnika, po sprawdzeniu go w praktyce można podjąć decyzje o kolejnych zakupach.

Niektóre modele mają możliwość ustawienia własnego tonu sygnalizatora. To doskonała opcja w sytuacji, gdy ktoś korzysta z wielu zestawów jednocześnie. Dzięki temu będzie mógł od razu rozpoznać, z którego zestawu pochodzi odbierany dźwięk.

Profesjonalne sygnalizatory brań z centralką sprzedaje sklep Vimarco – https://www.vimarco.pl/pl/sygnalizatory-bran-1/

Możliwość komentowania jest wyłączona.