Garnki kuchenne do każdej potrawy

Rozpoczynasz przygodę z gotowaniem? Przeprowadzasz się do nowego mieszkania? A może masz ochotę wymienić swoje stare przybory do gotowania na zupełnie nowe garnki kuchenne? Sprawdź, jakie cuda powinieneś nabyć! Dziś nie musisz ograniczać się do dwóch czy trzech uniwersalnych garnków. W zależności od potrzeb, możesz sięgnąć po odpowiedni produkt, który z pewnością nie raz użyjesz w swojej kuchni!

Garnek do gotowania na parze

Z tego udogodnienia korzystają zwłaszcza te osoby, które dbają o swoje zdrowie. Warzywa gotowane na parze zachowują więcej składników odżywczych, ale również walorów smakowych. Dziś możesz przygotować cały obiad (a nawet kilka) w jednym garnku! Skorzystaj z kilkupoziomowego produktu, w którym będziesz mógł korzystać z paru wkładów parowych. Dzięki temu ugotujesz pełnowartościowe dania bez tłuszczu i nadmiaru wody.

Garnek do frytek lub ryb

Jeśli masz w swoim domu miłośnika frytek, możesz już zapomnieć o frytkownicy lub zwykłej patelni. Garnki kuchenne dedykowane smażeniu frytek lub ryb, wyposażone są w specjalne sitko, dzięki któremu z łatwością odsączysz usmażony przed chwilą posiłek. To bardzo wygodne i wielofunkcyjne rozwiązanie. Możesz w ten sposób odcedzać również makaron.

Szynkowar (garnek do szynki)

Szynkowar to kolejna propozycja dla zwolenników zdrowej diety. Za jego pomocą przygotujesz domowe wędliny, którego składu możesz być pewien. Sam dodajesz przyprawy i wybierasz mięso. Dobry garnek będzie posiadał termometr, który ułatwi Ci bezpośrednie mierzenie temperatury.

Sokownik

A może garnek do soku? Samodzielnie przygotujesz soki z wielu rodzajów owoców, zastępując napoje kupowane w sklepie. Takie garnki kuchenne posiadają kilka warstw – garnek na owoce, na wodę, na sok oraz wąż i rurkę spustową. Zdrowy sok zrobisz łatwo i szybko, odpowiednie zaciski zadbają o kontrolę nad rozlewaniem się soku, a sprzątanie zajmie Ci niewiele czasu.

To nadal nie wszystko!

Dostosuj ilość, wielkość i funkcjonalność artykułów do swoich potrzeb. Jeśli wolisz klasykę, zdecyduj się na standardowy komplet garnków. Pamiętaj o praktyczności, ale nie zapomnij o dobrym stylu! Estetyka wykonania Twoich przyborów kuchennych uprzyjemni Ci czas spędzony w kuchni!

Zobacz więcej na: https://abc-agd.pl/16-garnki

Możliwość komentowania jest wyłączona.