Gryzonie w domu – skuteczne pułapki

Szczur to wbrew panującej opinii bardzo mądre zwierzę. Wprawdzie jest to gryzoń, dla którego nie mamy większego szacunku, to jednak trzeba sprawiedliwie przyznać, że walka z nimi nie jest zadaniem łatwym. Nie dziwi nas szczególnie to, że zazwyczaj zwykłe klasyczne pułapki na szczury zwyczajnie nie działają.

To samo tyczy się zresztą także trutek. Te oczywiście mogą być skuteczne, ale na ogół nie dają oczekiwanego rezultatu. Tym bardziej że rozsypana trutka może być groźna nie tylko dla szczura, ale także zwierząt domowych, które mogą zostać przez nią uśmiercone.

Klasyczne pułapki na myszy

Znacznie łatwiej walczyć jest natomiast z myszami. Tutaj klasyczne pułapki na myszy w Krakowie sprawdzają się na ogół wyśmienicie, choć warto zauważyć, że na rynku poza zwykłymi pułapkami są także i takie, które są nieco bardziej zaawansowane i dają niemal 100% skuteczności. Są one także droższe, ale wydaje się, że najważniejsza w ich przypadku jest akurat efektywność.

Jednakże na swoich posesjach często nie walczymy z gryzoniami typu szczur czy mysz, ale nornicą, która akurat za główne siedlisko żerowania obiera sobie nasze ogrody. Te zwierzęta zresztą podobnie jak i krety złapać jest trudno, ale dobra pułapka na nornice w Krakowie powinna nam w tym pomóc.

Nowoczesne pułapki na gryzonie

Obecnie na lokalnym rynku znajdziemy coś specjalnie na nornice, jak i pułapki na krety. Kraków nie musi się zatem obawiać tych ogrodowych szkodników, bo przy wykorzystaniu nowoczesnych pułapek jak najbardziej sobie z nimi poradzimy, zabezpieczając jednocześnie swoje ogrody i trawniki.

Możliwość komentowania jest wyłączona.