Jakie znasz lakiery i akcesoria do paznokci?

Wśród różnorodności dostępnych na rynku lakierów do paznokci wyróżniającą rolę odgrywają lakiery Neonail – lakiery hybrydowe. Bogactwo kolorów, przystępna cena, możliwość skorzystania z oferty zakupu nie tylko w sklepach stacjonarnych ale i online wpływa na atrakcyjność tych produktów. Ogromną zaletą stosowania lakierów hybrydowych Neonail jest to, że efekt pięknych i zadbanych paznokci utrzymuje się długo, nawet do 5 tygodni.

Lakiery do paznokci Neonail – różnorodność kolorów

Producent w trosce o klienta przygotował szereg kolekcji kolorystycznych tego produktu, dlatego też lakiery Neonail – lakiery hybrydowe to szeroki wybór kolorów dostosowanych do naszych potrzeb, upodobań i aktualnie panujących trendów mody.

Kolekcje Diamonds, Paris – My Love, to lakiery o intensywnych i wyrazistych barwach połączonych z drobinami brokatu, kolekcja Cashmere Women to lakiery o nasyconych, pełnych blasku kolorach, przepełniona opalizującymi drobinami kolekcja Illuminate by Kasia Sokołowska, kolekcja Star Glow czy też kolekcja lakierów Boho w odcieniach różu, zieleni czy fioletów to tylko wybrane propozycje oferty, która jest nieustannie wzbogacana i udoskonalana.

Wymagający klient

Wymagający klient znajdzie dla siebie również magnetyczny lakier hybrydowy z kolekcji Cat Eye, który po wykorzystaniu specjalnego magnesu, pozwoli na uzyskanie ciekawego i oryginalnego efektu kolorystycznego, łudząco podobnego do koloru kocich oczu. Lakiery Neonail – lakiery hybrydowe to obecnie zestaw 25 kolekcji kolorystycznych.
Lakiery 3 w 1

Ciekawym rozwiązaniem nowoczesnego manicure jest zastosowanie lakierów hybrydowych Mono UV 3 in 1 lack, które znajdują się w ofercie firmy Neonail. Lakiery te nie wymagają zastosowania bazy, topu i cleanera a efekt pięknych i zadbanych paznokci pokrytych błyszczącym lakierem utrzymuje się do 14 dni.

Zobacz lakiery oraz inne akcesoria do stylizacji paznokci: https://trena.pl/295-paznokcie

Możliwość komentowania jest wyłączona.