Metalowe szafki śniadaniowe dla pracowników

Zapewnienie jadalni jest jednym z obowiązków, które nakłada na pracodawcę odpowiednia ustawa. Wymóg ten dotyczy firm zatrudniających powyżej 20 pracowników na jednej zmianie. Ta sama ustawa mówi też o konieczności zapewnienia przez pracodawcę indywidualnych, zamykanych szafek, po jednej dla każdego pracownika. Szafki śniadaniowe mają umożliwić przechowywanie pożywienia w higienicznych warunkach.

Szafki śniadaniowe metalowe – Szeroki wybór modeli

Szafki śniadaniowe dla pracowników dostępne są w wielu modelach i rodzajach. Podstawowy podział obejmuje szafki śniadaniowe wiszące (przelotowe lub z drzwiami skrzydłowymi), szafki stojące oraz ze schowkami Sus W.

Szafki śniadaniowe metalowe doskonale sprawdzą się w stołówkach, bufetach czy jadalniach. Powinny być wyposażone w miejsce na wizytownik, po to aby ułatwić pracownikom łatwe ich odnalezienie.

Szafki tego typu mogą służyć nie tylko do przechowywania jedzenia, ale również do trzymania drobnych rzeczy osobistych, po które pracownik nie chce się udawać do szatni.

Szafki wiszące z drzwiami, jednostronne i przelotowe

Zazwyczaj tego typu szafki śniadaniowe metalowe wyposażone są w zamek ryglujący, jednopunktowy. Zamek ten zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom.

Drzwi szafki mogą być metalowe lub z plexi. Tego typu szafki śniadaniowe posiadają zwieńczenie w postaci skośnego daszku, który ułatwia utrzymanie szafki w czystości. Szafki śniadaniowe przelotowe to rozbudowana wersja klasycznych szafek, umożliwiająca dostęp do szafki z dwóch stron.

Istnieje możliwość podzielenia przestrzeni na dwie oddzielnie szafki lub pozostawienie jej do całkowitej dyspozycji jednego pracownika.

Szafki stojące jako alternatywa dla szafek wiszących

Szafki śniadaniowe metalowe stojące stanowią alternatywę dla szafek wiszących. Podobnie jak one wyposażone mogą być w jeden zamek ryglujący lub w zamek szyfrowy, ewentualnie kłódkę.

Stojące szafki śniadaniowe dla pracowników mogą być również wyposażone w schowki typu Sus W. Tego typu szafki zazwyczaj stosuje się w szatniach, ale świetnie sprawdzą się one również na stołówkach czy jadalniach. Są pojemne i przestronne.

Zobacz na: https://szafymetalowe.pl/86-szafki-sniadaniowe-metalowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.