Producent drzwi Łomża przykładowe produkty

Drzwi to element każdego pomieszczenia. Aby były one dostosowane do poszczególnych pomieszczeń postanowiliśmy wyróżnić ich wygląd. Na podstawie kilku ofert od producent drzwi Łomża postaram się omówić ich wygląd oraz zastosowanie. Oto propozycje na aranżacje korytarzy, pokoi oraz pomieszczeń biurowych. 

Drzwi drewniane Atlanta

To propozycja dla pomieszczeń, które nie wymagają zbyt dużej dyskrecji. Drzwi nadają się do zastosowania komercyjnego. Sprawdzają się w wielu lokalach użytkowych. Ich wykorzystanie pozwala na niebanalną aranżacje korytarza. Nowoczesność produkty podkreśla połączenie szkła oraz konstrukcji drewnianej.

Nowoczesny producent drzwi Łomża zadbał o najmniejsze detale w postaci obramowania. Drzwi składają się z paska matowej szyby oraz kwadratu z drewna. Nie można zapominać o kolorystyce. W ofercie jest dostępnych aż 10 kolorów drewna, które można dowolnie dopasować do koloru ścian oraz całego designu pomieszczenia.

Drzwi z drewna Ateny

Nawiązanie do rzymskich budowli oraz wzorów w architekturze. Klasyczne kwadraty o tej samej wielkości zostały zamknięte w wypukłym obramowaniu. Całość konstrukcji jest w pełni drewniana. Kilka wersji kolorów sprawia, że drzwi można dowolnie dopasować. Sam  producent drzwi Łomża zadbał o to, aby model Ateny zapewniał 100% dyskrecje. Idealnie nadaje się do każdego pokoju, gdzie ten element jest szczególnie ceniony.

Drzwi nadają do sypialni, pokoju dziecka albo dla stref pokoi do wynajęcia. Z pewnością ten model to bezpieczna propozycja dla wszystkich, którzy maja problem z dopasowaniem drzwi do własnych pomieszczeń.

Model Chicago-2

Nowoczesne drzwi Łomża z nietypowymi ozdobnikami. Są bardzo nowoczesne oraz zachęcają do pociągnięcia za klamkę. Dzięki ich wykorzystaniu można bez trudu ozdobić smutny korytarz. Składają się ze 100% drewna barwionego w 10 dowolnych wersjach kolorystycznych.

Wybór koloru  drzwi Łomża należy po stronie klienta. W plecione w drewnianą strukturę drzwi ozdobne paski metalu nadają ciekawą formę prostej desce. Ich zastosowanie sprawia, że drzwi otrzymują połysk, który nie przytłacza.

Więcej drzwi drewnianych znajdziesz na stronie producenta z miasta Łomża: http://m-styl.com/drzwi/

Możliwość komentowania jest wyłączona.