Szumiące misie – niezwykle praktyczny gadżet dziecięcy

Usypianie noworodków i niemowląt bywa niełatwym zadaniem. Nowe otoczenie i nieznane maluchowi dźwięki, sprawiają że jest mu trudno wyciszyć się i zasnąć. W takich sytuacjach nieocenioną pomocą są Misie Szumisie. To miękkie, dostępne w wielu kolorach i kształtach maskotki, sprawiające, że wieczorny rytuał usypiania staje się przyjemny i spokojny.

Jak działają szumiące misie?

Przede wszystkim Misie Szumisie emitują dźwięki, które przypominają noworodkom i niemowlętom szumy, towarzyszące im jeszcze w brzuszku mamy. Są to głównie jednostajne, delikatne odgłosy natury, takie jak: deszcz, szum morza albo wiatr.

Wszystkie odgłosy stworzone są w sposób, który imituje słuchanie ich będąc pośród wód płodowych. Dla rodziców mogą wydawać się niewyraźne albo lekko przytłumione, jednak dokładnie o taki efekt chodziło twórcom szumiących misiów, ponieważ właśnie w taki sposób odbiera dźwięki jeszcze nienarodzone dziecko.

Każdy miś posiada kilka rodzajów szumów do wyboru oraz regulację ich natężenia. Misie można prać, po wcześniejszym wyjęciu elementu emitującego dźwięk. Ładowane są za pomocą USB, więc nie potrzebują dodatkowych baterii, które wpływałyby na wagę maskotki i bezpieczeństwo malucha.

szumiś do zasypiania

Misie szumisie – dodatkowe funkcje.

Niektóre Szumisie posiadają wbudowany czujnik płaczu, który uruchamia się, gdy dziecko obudzi się, zaczyna się wiercić i płakać. To bardzo przydatna funkcja, ponieważ maluch może się szybko poczuć bezpiecznie, uspokoić i ponownie zasnąć. Miś po jakimś czasie sam się wyłącza i przechodzi w tryb czuwania.

Dostępne są także szumiące misie z lampką LED. Umieszczona jest ona w brzuszku misia i emituje delikatne światło, które przypomina to docierające do malucha w brzuchu mamy. Poza tym nie drażni oczu i pozwala zasypiać w lekkim półmroku, co jest komfortowe również dla rodziców.

Dlaczego warto zainwestować w Misia Szumisia?

Wiele pokoleń rodziców odkrywało, że dzieci szybko zasypiają przy szumie wody lecącej z kranu, włączonej suszarki albo jadącego auta, jednak trudno było włączyć te wspomagacze do wieczornego rytuału usypiania.

Misie Szumisie są idealnym rozwiązaniem na łatwe i komfortowe zasypianie. Dla noworodków cisza jest czymś zupełnie nieznanym. Przyzwyczajone są one do bicia serca mamy, szumu wód płodowych i dźwięków docierających zza brzuszka mamy.

Szumisie doskonale odwzorowują te szumy, pozwalają poczuć się maluchom bezpiecznie i wyciszyć się. A rodzicom dają spokój i pewność, że ich dziecko śpi w warunkach, jakie zna i lubi.

Wysokiej jakości szumiące misie znajdziesz w sklepie Tamaja (https://tamaja.pl/szumisie)

Możliwość komentowania jest wyłączona.